#ZaLepšíSlovan

V súčasnej dobe sa na nášho jediného účastníka v KHL, Slovan Bratislava valí extrémne veľa negatívnych ohlasov. Plne to chápeme. Zlé výsledky v lige, séria desiatich prehier v rade nereprezentujú slovenský hokej najlepšie. No každý problém musí niekde vzniknúť, každý problém má svoj zárodok. 

Hlavným problémom v bratislavskom klube je aktuálne vedenie, ktoré je doslova “prehnité” od vrchu až pod spodok. Človek, ktorý je zodpovedný za skladanie mužstva, teda aj za výsledky tímu je športový riaditeľ – Oldřich Štefl. Tento pán má v Česku zákaz činnosti, kedže dokázal rozložiť vsetínsky hokej. On má na starosti skladanie mužstva, vyberanie hráčov. Nadávať na hráčov nepomôže. Hráči boli hodení do tejto súťaže, aj keď na ňu zrejme nemajú. Nechávajú na ľade všetko, no chýba im kvalita na takto náročnú súťaž. 

Športový riaditeľ – Oldřich Štefl

 

Jeden z príspevkov oficiálneho fanklubu Verných Slovanu:

Už je to nejaký čas, čo si nevieme prísť na meno. Podľa neho na nás nezáleží, Slovan a on bude existovať aj bez nás a vôbec, kto sme my, aby sme mu kecali do roboty.. napriek tomu všetkému, jeho hlúpym názorom a absolútnej neschopnosti, ktorú “ocenilo” už aj vedenie KHL, sme sa rozhodli ukázať aj našu ľudskú stránku. Pri pohľade do kalendára síce zamrazí zistenie, že je pondelok ale úsmev zase prinavráti to krásne meno, ktoré je s dnešným dňom a dátumom späté.

Mužské meno Oldrich má nemecký pôvod a v preklade znamená “dedičný vládca”. Je síce silnou osobnosťou, no plytvá svojimi silami na nesprávne ciele. To v preklade znamená, že by sa mal zbaliť a vypadnúť. Ešte aj jeho meno mu to predpovedá. Gratulovať mu samozrejme nebudeme, priať niekomu všetky tie zlé veci, ktoré by si zaslúžil, to sa proste nehodí. Veríme však, že to dnes opäť poriadne zapijú, aspoň to im ide. Veď čo to po splatených dlhoch, na nejakú fľašku sa peniažky nájdu vždy ľahšie.

Preto v spolupráci s Vernými a stránkou Žiga Jeglič spúšťame kampaň #ZaLepšíSlovan. Prvá časť kampane je petícia. Ak chcete pomôcť zmene v Slovane a celkovo v slovenskom hokeji, budeme radi za váš podpis. Dúfame, že ľudia na Slovensku dokážu pomôcť dobrej veci a nie neustále iba urážať a nadávať!

ĎAKUJEME.

Petícia —https://www.peticie.com/zalepislovan

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.