Zábavné odpovede Paulíny Fialkovej na 10 otázok od divákov

V súčasnosti naša najlepšia biatlonistka, po skončení kariéry Anastasie Kuzminovej, Paulína Fialková sa v plnom prúde pripravuje na novú sezónu. Ale dokázala si nájsť čas aj na svojich fanúšikov, ktorým odpovedala na 10 rôznych otázok na Instagrame. Jej odpovede vás určite pobavia.

1.Postrelili ste sa náhodou niekedy?

Veľmi častá otázka. Ja som sa našťastie nikdy nepostrelila. Ale poznám babu, ktorej sa to stalo. Vyhla sa síce vážnejšiemu zraneniu, ale mala opletačky so zákonom o strelených zbraniach a strelive, ktorý keď sa dodržiava nie je šanca, že sa biatlonista postrelí. Ruku na srdce, pri bežnej praxi sa čudujem, že sa takéto niečo nestane častejšie.

2. Tvoj najhorší trapas v škole?

V prvom ročníku na práve ma na hrozne vysokých opätkoch tak vytrepalo na schodoch pred školou, že som od nervov s krvavými kolenami a lakťami tresla z celej sily lodičky do koša a odpochodovala ďalej bosá. Samozrejme publikum tvorilo asi 90% nových spolužiakov.

3. Ak by si chytila zlatú rybku, čo šialené by si želala?

Keby som mala iba jedno želanie, tak aby boli všetci ľudia na ktorých mi záleží zdraví. Ak by som mala druhé bláznivé, tak by som chcela ísť v Dubaji alebo niekde inde na zipline.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.