Veľký comeback?! Buffon vraj mieri späť do talianskeho veľkoklubu.

A je to tu! Schyľuje sa k ďalšiemu veľkému futbalovému presunu . Slavný brankár Gianluigi Buffon by sa podľa talianskych médií mal vrátit do Juventusu, kde má uzavrieť kontrakt na jednu sezónu.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gianluigi buffon

S ľahkým nadhľadom by sa jednalo o „návrat strateného syna“. Buffonovi 1. júla vyprší ročná zmluva s Paris St. Germain a už dopredu avizoval, že v Paríži pokračovať nebude.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gianluigi buffon titul

Jeho ďalšie kroky by mali s najväčšou pravdepodobnosťou viesť späť do jeho vlasti. Podľa talianskych médií by mal ešte jednu sezónu stráviť na najvyššej úrovni a kontrakt má podpísať v Juventuse.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gianluigi buffon

41 ročný brankár je legendou Starej dámy. S talianskym veľkoklubom vybojoval 9 titulov, štyrikrát sa tešil z talianskeho poháru a päťkrát získal Superpohár.

Viacmenej to bolo v dobe, keď bol Buffon jasnou jednotkou . Teraz denník Gazzetta dello Sport uvádza , že by taliansky fenomén túto pozíciu nezastával. Naopak by mal byť takým „morálnym lídrom“. Jedným slovom osobnosť, ktorá má pomáhať k rozvoju mladým talentovaným hráčom.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gianluigi buffon vyhra titul

Televízia Sky Sport Italia zase poukazuje na fakt, že s Buffonom do budúcna Juventus počítá aj do funkcie v realizačnom či manažerskom tíme. 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.