TOMÁŠ TATAR V NHL NA ČÍSLE 500!

Tomáš Tatar dnes v noci odohral svoj 500. zápas v NHL! V tomto zápase, proti Buffalu Sabres si pripísal na svoje konto ďalšie body za 1 gól a 2 asistencie, čím pomohol svojmu týmu zvíťaziť rozdielom triedy 7:4.

Tomáš oslávil svoj 500-tý zápas spolu s priateľkou.

V najprestížnejšej lige na svete, dosiahol počas svojej kariéry už 282 bodov a to za 142 gólov a 140 asistencií. Za svojú doterajšiu kariéru hral v 5 kluboch. Svojú kariéru začal v Zvolene, neskôr to boli Pieštany, Detroit Red Wings, Las Vegas Golden Knights. Pred aktuálnou sezónou menil nečakane svoje pôsobisko a sťahoval sa do Kanady, kde háji farby Montrealu Canadiens, kde sa mu darí a pravidelne nastupuje v 1-2 formácií.

Tomáš v drese Piešťan.

Jednú z bodovo najlepších sezón zažíval v Detroite, v roku 2014/2015, keď nazbieral 56 bodov za 29 gólov 27 asistencií. Tú sezónu by mohol prekonať tento rok, keďže mu už chýbajú len 2 body a do konca základnej časti zostáva 7 zápasov.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.