Slovenskí juniori spoznali svojich súperov v skupine na MSJ!

Slovenskí hokejoví juniori, ktorí naposledy skončili vo štvrťfinále s Ruskom, spoznali svojich súperov v skupine, v ktorej všetky zápasy odohrajú v Třinci.

Slovenskí juniori odštartujú turnaj proti outsiderovi skupiny.

Dnes na oficiálnej webovej stránke (iihf.com) zverejnili rozdelenie skupín a rozpis zápasov oboch skupín na turnaj v Českej republike. Brány turnaja hokejových juniorov odomkne zápas 26. decembra o 15:00 medzi domácou Českou republikou a silným Ruskom. Lístky sa začnú predávať koncom apríla.

Naši mladí reprezentanti budú mať z posledných rokov papierovo najprijateľnejšiu skupinu. V našej A-skupine sa ocitneme s protivníkom z východu, ktorého sme porazili v poslednom ročníku MSJ vysoko 11:2 a prijateľným súperom pre slovenských mladíkov môže byť aj nám vyrovnané Švajčiarsko. Vysokou výhrou nad Kazachstanom v poslednom zápase si juniori zaistili postup do štvrťfinále proti Rusku. Zápas s Kazachstanom ich bude čakať tento krát hneď na úvod turnaja.

 

Zápasy slovenských juniorov v skupine

Slovensko – Kazachstan, 27.12.2019 (piatok) o 15:00

Fínsko – Slovensko, 28.12.2019 (sobota) o 15:00

Slovensko – Švajčiarsko, 30.12. 2019 (pondelok) o 19:00

Švédsko – Slovensko, 31.12. 2019 (utorok) o 15:00

Rozlosovanie oboch skupín

Skupina A

Švédsko

Fínsko

SLOVENSKO

Švajčiarsko

Kazachstan

Skupina B

Rusko

Kanada

USA

Česká republika

Nemecko

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.