Slovenskí hokejisti začali Nemecký pohár prehrou, nestačili na Švajčiarov

V YAYLA Aréne v Krefelde naši prehrali 2:5. Diváci pritom na úvodný gól čakali do polovice zápasu. V tejto fáze hry nám Švajčiari odskočili na rozdiel troch gólov. V záverečnej štvorminútovke sa ale presadil Krivošík s Kudrnom a nádeje vzrástli. o pár sekúnd sa však presadil Prassl. V hre bez nášho brankára upravil na konečných 2-5 z nášho pohľadu Suter.

SLOVENSKO 2-5 ŠVAJČIARSKO

Góly a asistencie: 56. Krivošík (Rosandič, Sukeľ), 57. Kudrna (Hrivík) – 31. Fuchs (Fazzini), 36. Bertaggia (Hischier, Glauser), 38. Moy (Glauser, Kreis), 57. Prassl (Moy), 59. Suter

Slovensko: Košarišťan – Čeresňák, Ďaloga, Chovan, Koch, Bodák, Rosandič, P. Trška – Zuzin, Zigo, Lunter – Buček, Hrivík, Kudrna – Liška, Gríger, J. Sukeľ – Krivošík, M. Sukeľ, Šišovský – A. Kollár.

Švajčiarsko: Nyffeler – Paschoud, Egli, Karrer, Rathgeb, Glauser, Kreis, Le Coultre, Heldner – Suter, Fazzini, Fuchs – Prassl, Rod, Moy – Müller, Bertaggia, Simion – Maillard, Hischier, Bader

Už v sobotu našich čaká výber Ruska. Následne turnaj zakončia v nedeľu v zápase s domácim Nemeckom.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.