SLOVAN NESPASIL ANI FAMÓZNY TAFFE!

SLOVAN BRATISLAVA 3:4 DINAMO RIGA

Góly: Taffe (Řepík), Červený (Taffe), Taffe (Červený); Darzins (Balinskis, Redlihs), Redlihs (Darzins, Maione), Videll (Maione, Darzins), Darzins (Redlihs)

Hokejisti Slovanu Bratislava natiahli nepriaznivú sériu desiatich prehier za sebou, keď v ďalšom domácom zápase podľahli lotyšskému Dinamu Riga. 

Po divokom začiatku prvej tretiny, keď sa oba tímy dokázali presadiť za 28 sekúnd, zápas nabral akýsi kľudnejší mód. Bohužiaľ tento “kľudnejší mód” nevyhovoval domácim, ktorí boli “kľudní” až priveľmi, čo vyústilo v inkasovaný gól v ich sieti.

Druhé dejstvo bolo o čosi zaujímavejšie hlavne pre oko domácich fanúšikov. Belasí dokázali vďaka svojej prvej lajne v zložení Řepík-Taffe-Červený vyrovnať na 3:3. Jednoznačne najlepší hráč domácich, Jeff Taffe, spolu so svojou lajnou držal vlajku Slovana nad vodou. V tomto zápase bol pri všetkých góloch domácich a pripísal si až tri body. 

Tretia časť riadneho hracieho času priniesla iba gól hostí zásluhou Darzinsa. V závere sa aj napriek veľkému tlaku belasí nedokázali presadiť a nezvrátili nepriaznivý výsledok na svoju stranu. Musíme však podotknúť, že herný prejav v niektorých momentoch vyzeral dobre. Opäť však rozhodla nekoncentrovanosť v rozhodujúcich momentoch…

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.