Sestra Ronalda nepochopila vtip van Dijka a slovne naňho zaútočila!

Kátia Aveirová sa pustila do van Dijka za to, čo povedal pred odovzdávaním Zlatej lopty o jej bratovi. Na otázku reportéra, či má kvôli Ronaldovej neúčasti o súpera menej, Holanďan odpovedal s dávkou homoru:”On bol mojím súperom?” Avšak túto odpoveď zobrala Portugalčanova sestra úplne vážne a na instagrame zverejnila status, v ktorom bráni svojho brata. Zároveň však van Dijka výrazne zhodila, veď posúďte sami slová Katie Aveirovej.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ronaldo sister van dijk

„Na svete sú ľudia, ktorí sú úplne frustrovaní!!! A odrezaní od reality… Môj drahý Virgil. Ideš po ceste, ktorou Cristiano išiel a prešiel ju tisíckrát. Vieš môj drahý, že Cristiano bol trikrát majster v krajine, v ktorej ty hráš už roky a ešte stále si nič nevyhral? Cristiano bol dokonca najlepším strelcom a hráčom v krajine, v ktorej hrávaš, Virgil. Mimochodom, bol oveľa mladší ako ty. 

Ďalej, milý Virgil, Cristiano Ronaldo prestúpil a stal sa najväčším hráčom v histórii klubu. Real Madrid, hovorí ti to niečo, Virgil? Možno áno, pretože tento tím vás dokonca porazil vo finále Ligy majstrov. Cristiano celkovo vyhral tento turnaj päťkrát a ty len raz, Virgil. Ronaldo a jeho spoluhráči vás tiež porazili vo finále Ligy národov. Mali ste ťažkosti, Virgil? V tvojom najlepšom roku v kariére vyhral Cristiano viac trofejí ako ty. Úžasné, však?

Virgil, vyhraj tituly, ktoré sa skutočne počítajú a potom sa porozprávame. Keď budeš mať niekoľko naozaj tých dôležitých pohárov, tak potom môžno budeš môcť sedieť pri stole s Cristianom. Alebo, ako sa hovorí v mojej krajine, napreduj a objavuj.”

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.