Ružomberok opäť neskóroval a po prehre v Sofii sa lúči s Európskou ligou!

Futbalisti MFK Ružomberok prehrali aj odvetný zápas s Levski Sofia 0:2. Zápas sa hral pred takmer prázdnymi tribúnami, keďže bulharské mužstvo si odpykáva trest od UEFA. Stretnutie bolo od úvodu opatrné a vyrovnané. Ružomberok si vypracoval v prvom polčase šancu, ktorú spálil Gál-Andrezly. Nevyužitá šanca ich mrzela o to viac, keď Levski o chvíľu na to v 33.minúte zásluhou Marianiho otvorilo skóre. Od tej chvíle Ružomberok potreboval skórovať minimálne trikrát. V druhom polčase mala opäť prevahu v držaní lopty “Ruža”, ale do gólových šancí sa nedostávala. Naopak Bulhari mohli udrieť, ale Mariani ani Dimitrov svoje šance nepremenili. V závere strelil ešte druhý gól domácich Alara, a tak Levski Sofia po výhre v domácom prostredí 2:0 postúpila do 2.predkola. V ňom sa pravdepodobne stretne s cyperským mužstvom AEK Larnaka. Pre Ružomberok sa cesta pohárovou Európou končí hneď na prvej prekážke.