RTVS nemá vysielacie práva na odvetu, Gréci ich nechcú predať a k dispozícii bude len platený internetový prenos!

Zástupcovia ŠK Slovan v posledných dňoch vyvíjali a stále vyvíjajú maximálne úsilie, aby si fanúšikovia Slovana Bratislava i slovenského futbalu mohli pozrieť odvetný duel s PAOK FC v priamom prenose prostredníctvom verejnoprávnej televízie. Aktuálny stav však nie je priaznivý, o čom chceme fanúšikov vopred informovať. Slovenská strana poslala do Grécka hneď niekoľko ponúk na zakúpenie televíznych práv, posledná ponuka bola adresovaná v priebehu utorka. Gréci sa však rozhodli, že televízne práva nepredajú. Detaily sú súčasťou obchodného tajomstva, no vopred chceme zdôrazniť, že problém nebol v sume ponúkanej za televízne práva.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slovan bratislava paok solun

Stanovisko gréckej strany znie, že prenos bude v Grécku aj na Slovensku ponúknutý len prostredníctvom tzv. „pay-per-view“ platformy PAOK TV. V praxi to znamená, že každý záujemca o prenos si po zaplatení poplatku 4,99 € môže pozrieť zápas prostredníctvom internetového prenosu na PAOK TV. Fanúšikovia Slovana si tak prenos zo zápasu budú môcť pozrieť, ale až po zaplatení poplatku 4,99 € a len prostredníctvom internetovej PAOK TV. Zároveň chceme vopred zdôrazniť, že ŠK Slovan nemôže zo zápasu vysielať prenos prostredníctvom streamu, pretože aj na ten by sme potrebovali zakúpiť od gréckej strany televízne práva, čo taktiež nie je možné.

Zdroj: škslovan.com

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.