Rebríček: Viete, koľko fanúšikov majú slovenské kluby na Facebooku?

Poznáte dobre slovenskú Fortuna ligu? Tak určite vás bude zaujímať aj takýto netradičný pohľad. Koľko by ste tipovali fanúšikov pri Pohroní alebo Slovane? Zaslúži si podľa vás niektorý tím viac fanúšikov?

12. ŠKF iClinic Sereď

Sereď bude vstupovať do ďalšieho ročníka Fortuna ligy, pretože ako nováčik dokázal poskladať tím tak, aby sa udržal v najvyššej slovenskej súťaži a dokonca sa Seredi podarilo postúpiť do nadstavby o titul. No eufória z postupu do Fortuna ligy a taktiež do nadstavby o titul sa zrejme nepreniesla na ich facebookovú stránku. Stránka ŠKF iClinic Sereď má momentálne len 1 532 fanúšikov.

 

 

 

 

11. FK Pohronie

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa ako nováčik je na predposlednom mieste v rebríčku. Klub má však príznačný názov pre celý región. Pohronie má pred sebou premiérovú sezónu a uvidíme, ako sa im bude dariť. Momentálne sú na čísle, presne 3 200 fanúšikov.

10. FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

Tento klub existuje 24 rokov a jeho súčasťou sú aj susedné Vráble. Klub začínal v 8 najvyššej súťaži, no už od sezóny 2010/2011 je nepretržite v najvyššej futbalovej súťaži. Zlaté Moravce si raz zahrali aj Pohár UEFA, potom, čo vyhrali slovenský pohár v sezóne 2006/2007. V druhom predkole ich vyradil slávny ruský Zenit Petrohrad (0:5). Tento klub, ktorý leží neďaleko od Nitry má na Facebooku 7 181 fanúšikov. 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.