Real Madrid prepisuje staré rekordy!

Real Madrid nezažíva práve najvydarenejšie obdobie. Čo sa odzrkadľuje aj na prepisovaní starých negatívnych rekordoch. Naposledy v sobotu prehral zápas s Alavesom gólom v nadstavenom čase. 

Zobraziť zdrojový obrázok

Realu Madrid neskóroval už 409 minút! To je najviac od roku 1985. V útoku sa trápi najmä Karim Benzema, ktorý nevystrelil na bránu už rekordných 7 zápasov. Fanúšikovia volajú po odchode trénera Lopeteguiho ale aj výmene Mariana za Karima Benzemu. Zdá sa, že Benzema má “dobré kontakty” s vedením madridského veľkoklubu, lebo pri chabej forme hrával pravidelne ako u Zidana tak aj u nového trénera Lopeteguiho. Výmenou trénera si fanúšikovia mysleli, že tomuto francúzskemu zakončovateľovi s jalovou formou odzvoní, no žiaľ opak je pravdou a Karim má pevné miesto v základnej zostave.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt karim benzema

Nová sezóna sa pre Real nezačala najlepšie, keď po 11 zápasoch má bilanciu – 5 výhier, 2 remízy a 4 prehry, čo je najhorší vstup do novej sezóny po 33 rokoch! Žiaľ zdá sa, že platí No Ronaldo – No Party. Odchodom CR7 prišiel Real Madrid o skvelého zakončovateľa a vodcu, ktorí vedel v zdanlivo strateno zápase nabudiť svojich spoluhráčov k lepším výkonom. Real Madrid namiesto toho aby minul peniaze z predaja Ronalda na nákup novej hviezdy, tak ich radšej investoval do nákupu ďalšieho špičkového brankára. A tak sa Real Madrid v lige nachádza “iba” na 4.mieste. Treba len dúfať, že v zimnom prestupovom období sa zmení politika Fiorentina Peréza a predsa len aj keď s veľkým odstupom času príde adekvátna náhrada za CR7.

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.