Reakcie Greifa a Slovana na záujem zo strany Porta!

Prinášame vám exkluzívne vyjadrenia brankára Dominika Greifa a jeho zamestnávateľa ŠK Slovana Bratislava na záujem o jeho služby zo strany slávneho portugalského klubu FC Porto, ktorý dnes priniesol portugalský denník Bola Branca.

Vyjadrenie Dominika Greifa: „Dozvedám sa to len z médií. Je to pre mňa novinka. Ak je na tom vôbec niečo pravdou, záujem takéhoto veľkého klubu ako je Porto ma určite veľmi teší. Som za to určite veľmi rád. V každom prípade je to pre mňa veľká vec, pretože som sa nikdy netajil, že Iker Casillas je mojím veľkým vzorom. Čo sa týka správy, že dostal infarkt a musel ukončiť kariéru, dosť ma to zasiahlo. A Gigi Buffon? To je ďalšie veľké meno. Ťažko sa mi k tomu všetkému hľadajú nejaké slová. Teraz sme na sústredení, pripravujeme sa na úvodné predkolo Ligy majstrov a na novú sezónu. I keď človek nikdy nevie, čo sa môže udiať. Sú to však pre mňa nové správy. Prišiel som po tréningu do izby a môj telefón bol plný Porta (smiech). Ako som povedal, je to novinka aj pre mňa.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dominik greif

Stanovisko klubu ŠK Slovan Bratislava, generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. : „Ako som už viackrát povedal, o našich kľúčových hráčov je enormný záujem. Môžeme potvrdiť, že Dominik Greif je v určitom okruhu brankárov, ktorých si vyhliadol portugalský veľkoklub FC Porto. Okrem Porta sme zaregistrovali záujem aj zo špičkového španielskeho klubu a taktiež z Belgicka. Skutočnosť, že popredné európske kluby majú v hľadáčiku nášho brankára, vnímame veľmi pozitívne. Je to dôkaz kvality hráča i práce, ktorá sa v klube odvádza, keďže Dominik Greif je odchovancom našej brankárskej akadémie. Situáciu aktuálne riešime a vyhodnocujeme. Čakajú nás ešte dva náročné mesiace letného prestupového obdobia. Nechceme sa však oslabovať a urobíme maximum, aby sme udržali tím pokope. Viac informácií prinesieme v priebehu najbližších dní.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ivan kmotrik mladsi

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.