Premiéra Krisa Versteega okorenená výhrou

Nitrianski hokejisti zvíťazili na domácom štadióne so Zvolenom 4:2, napriek tomu že prehrávali už 0:2. 3143 divákov videlo premiérový zápas Krisa Versteega v drese Nitry. Hneď ho tréneri, pochopiteľne, zaradili do prvej formácie s Blackwaterom a Yellow Hornom, taktiež novou akvizíciou v drese Corgoňov. Bodovo sa presadil len druhý menovaný, ktorý asistoval na gól Blackwatera. V zápase zahviezdil skvelým výkonom gólman domácich Šimboch, ktorý zneškodnil aj trestné strieľanie. Po vyrovnaní na 2:2 za necelé 2 minúty bolo pred treťou tretinou všetko otvorené. Víťazný gól zaznamenal už spomínaný Blackwater, poistku do prázdnej brány dal Csányi. Kris Versteeg prišiel, videl, zvíťazil. Aj tak by sa dal zhrnúť debut niekdajšej stálice NHL.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nitra zvolen 4:2