POPRAD SI PROTI BYSTRICI VERÍ!

Už zajtra štartuje prvé semifinálové kolo play-off Tipsport Ligy. V priamych súbojoch o postup do finále sa stretnú Nitra – Zvolen a Poprad – Bystrica. Zajtra všetko odštartuje súboj druhej dvojice, čiže “Kamzíkov” proti “Baranom”.

Práve tréner outsidera z Popradu, Roman Stantien, sa vyjadril v súvislosti s nadchádzajúcou sériou. Vo svojom vyjadrení neskrýva ambíciu dostať sa do finále.

“Bystrica má široký káder a silný tím. My však s nimi vieme hrať. Veríme si na nich a dobre sa na nich pripravíme. Máme výborného brankára, výborných obrancov a výborných útočníkov. Hrali sme nimi kvalitné zápasy a verím tomu, že ich zdoláme.”Trénera Stantiena doplnil aj bývalý útočník Bystrice, Martin Belluš:

“Bude to ťažká séria, hoci nám sa proti Bystrici darí. Ak do toho dáme všetko a nebudeme robiť zbytočné chyby, tak môžeme postúpiť. Ani s Košicami to nebolo med lízať, ale fyzická hra Bystrice bude ešte o triedu vyššie. Oni majú radi tento štýl a na to sa my musíme pripraviť. Teším sa na to, aj na atmosféru v Poprade i Bystrici. Verím, že diváci uvidia dobrý hokej. Ja si určite napíšem s niektorými hráčmi, už ma kontaktoval Vlado Mihálik, no podpichovať sa asi budem s viacerými.”

Na “Baranov” si zrejme “Kamzíci” veria. Kto však nakoniec v tejto sérií uspeje?

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.