Odchod Dudu z Herthy je reálny, namiesto futbalového zápasu bol na basketbale!

Namiesto sledovania duelu Herthy Berlín na ihrisku Leverkusenu dal slovenský futbalista Ondrej Duda prednosť basketbalovému zápasu. Píše o tom nemecký denník Bild, ktorý v tejto súvislosti špekuluje o nezhodách Dudu s trénerom Jürgenom Klinsmannom i možnom odchode slovenského legionára z berlínskeho klubu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ondrej duda

Bild objavil Dudu v stredu večer v aréne basketbalistov Alby Berlín, Slovák s priateľmi sledoval tesnú prehru Berlínčanov s Bayernom Mníchov (76:77). “V tom istom čase Hertha smerovala k víťazstvu na pôde Leverkusenu v dôležitej bitke o zotrvanie v Bundeslige,” dodáva Bild.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ondrej duda

Denník mieni, že môže ísť o reakciu 25-ročného stredopoliara na to, že ho tréner Klinsmann už druhýkrát za sebou vynechal zo zápasovej súpisky. Klinsmann údajne nie je spokojný s Dudovým prístupom. Podľa Bildu je Slovák horúcim adeptom na zmenu dresu, z Herthy by mohol odísť už počas zimnej prestávky.

Zdroj: TASR

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.