NOVÁČIK ZAŽÍVA SKVELÝ VSTUP DO SEZÓNY!

Nováčik v americkej MLS FC Cincinnati zažíva skvelý vstup do sezóny!

Klub sídliaci v americkom meste Cincinnati v štáte Ohio sa ako nováčik nachádza vo východnej konferencii po zatiaľ štyroch odohratých stretnutiach na skvelom druhom mieste so skóre 7:5. V prvom zápase síce nestačili na Seattle Sounders a z ich pôdy si odniesli nepríjemnú prehru 4-1 no hneď o týždeň nato dokázali pri remíze 1-1 obrať o body úradujúceho majstra z Atlanty. V treťom kole si však už na konto pripísali prvé víťazstvo v novej sezóne keď zdolali Portland Timbers na domácej pôde rozdielom triedy 3-0 a včera zdolali New England Revolution 0-2.

Klub priviedol pred sezónou do tímu množstvo mladých a talentovaných hráčov a aj síce už starších, no zato skúsených hráčov z Európy, Južnej Ameriky a iných kontinentov. Podľa slov trénera Alana Kocha si hráči skvelo sadli a rozumejú si ako na trávniku, tak aj mimo neho čo je vidieť aj na výsledkoch.

FC Cincinnati sa stali v minulej sezóne majstrami USL no po sezóne viacero hráčov odišlo a zrejme len málokto čakal, že v novej sezóne s takmer úplne novým kádrom zažijú takýto skvelý vstup do sezóny v najvyššej súťaži.

Výbornú prácu odviedol v minulej sezóne aj 45- ročný kouč z Južnej Afriky Alan Koch, ktorý klub priviedol k majstrovskému titulu a doviedol ich do MLS a keďže má s hráčmi a s realizačným tímom skvelé vzťahy klub sa rozhodol, že si ho ponechá aj na ďalšiu sezónu a zatiaľ sa im to vypláca.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.