Neapol odložil Hamšíkov odchod do Čínskej Super Ligy

Marek Hamšík

Neapol sa rozhodol pozastaviť prestup Mareka Hamšíka, pretože sa nezhodujú s čínskou stranou na metóde platby.

31-ročný Marek Hamšík očakával, že sa tento týždeň dokončí prestup do Ta-lien I-fang za 15 miliónov eur. Neapol však pozastavil prestup z dôvodu, že sa s čínskym klubom nezhodli na spôsobe platby.

“Neapol sa rozhodol pozastaviť predaj Mareka Hamšíka čínskemu klubu, pretože spôsoby platby dohodnutej sumy nie sú v súlade s dohodami, ktoré sa predtým dosiahli,” uviedol Neapol na svojom Twittery.

Je však možné, že rokovania budú pokračovať aj naďalej, keďže prestupové obdobie sa v Číne skončí až 28. februára. Ak by sa nakoniec dokončil Hamšíkov prestup do Číny, pridal by sa k Nicolasovi Gaitanovi a Yannickovi Carrascovi, ktorí v Ta-lien I-fang pôsobia.

Hamšík odohral 520 zápasov v Neapole, pričom v tejto sezóne dal jeden gól v 19 zápasoch. Hlavný tréner v Neapole Carlo Ancelotti minulý týždeň potvrdil, že Hamšík požiadal po 12 rokoch v klube opustiť Neapol. V najbližších dňoch uvidíme, ako bude Marekov prestup pokračovať.

Prečítajte si aj: LAŠŠO: DO SKALICE SOM SA ZBALIL LEN NA JEDEN ZÁPAS

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.