Naše tipy na úvodné zápasy Copy America

Brazília-Bolívia 15.6 2:30

Turnaj začína zápasom veľkého favorita na celkový triumf s outsiderom A skupiny. Celkovo má ale Brazília citeľné straty na čele s Neymarom a nemusí to byť také jednoznačné ako na papieri. Na druhej strane aj Bolíviu trápi početná maródka, takže sily by v tomto ohľade mali byť vyrovnané. O víťazovi stretnutia nemusí byť reč, Brazília by to mala zvládnuť tak či tak. V zápase by mala dominovať ofenzíva nad defenzívou, preto by v zápase nemala byť núdza o góly. Náš tip bude preto trochu netradičný. Keďže v druhom polčase vo väčšine prípadov padá viac gólov, tak si myslíme, že by v ňom aspoň dva góly padnúť mali. Kurz na túto príležitosť je celkom zaujímavý.

Náš tip: počet gólov v 2.polčase viac ako 1,5 – kurz 1,53

Venezuela-Peru 15.6 21:00

Pre obe mužstvá veľmi dôležitý zápas hneď na úvod, lebo môže jedno z nich priblížiť k postupu v prípade výhry. Očakáva sa vyrovnaný zápas, ktorý bude zrejme opatrný kvôli jeho dôležitosti. Je zaujímavé, že obidva ich posledné vzájomné zápasy skončili zhodne remízou 2:2. Prípravu na tento turnaj mali obidve mužstvá podobnú, aj keď určite zaujalo víťazstvo Venezuely nad USA v pomere 3:0. Napriek tomu je pre nás miernym favoritom tohto stretnutia účastník MS 2018 v Rusku. Preto si myslíme, že Peru s Venezuelou neprehrá. Aj v poslednom vzájomnom zápase na Copa America sa tešilo z víťazstva 1:0 Peru po góle Pizzara.

Náš tip: neprehra Peru X2- kurz 1,37

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt good luck

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.