MŠK Žilina postaví zostavu len s originálnymi odchovancami Žiliny v máji!

Zo Žiliny prišla táto novinka pred pár minútami na webe mskzilina.sk. Antošík po zápase Senice, ktorá nasadila zostavu bez jediného Slováka na začiatku jari povedal, že klub MŠK Žilina postaví jedenástku z originálnych ”Šošonov”, ktorí vzišli z Akadémie MŠK.

Majiteľ MŠK Žilina – Jozef Antošík. Zdroj foto: web MŠK Žilina

”Veľkolepý, jedinečný zápas odchovancov MŠK Žilina pozná svoj termín” vyznieva z webu MŠK Žilina. Zápas, v ktorom budú na súpiske iba hráči Akadémie MŠK Žilina, bude unikátny nielen na Slovensku, ale aj vo futbalovej Európe. Špeciálne stretnutie so sebou prinesie viacero sprievodných akcií, ochutnávok, bohatú fanzónu pre celú rodinu so súťažami a vecnými cenami. MŠK bude postupne odhaľovať súpisku s hráčmi, ktorí sa v tomto zápase objavia.

“Originálni šošoni” sa predstavia proti Dunajskej Strede 5. mája o 17:00 hod. v rámci 7. kola nadstavbovej časti. Odchovanci nastúpia v špeciálnych dresoch s logom Akadémie MŠK.

 

 

 

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.