Možné posily z NHL pre Slovensko!

  • SLOVÁCI A ICH ŠANCA NA MS

Asi všetci čo fandia hokeju, ale hlavne Slovensku, by chceli, aby došli všetci Slováci z NHL/AHL, ale to sa podarí málokedy. Uvidíme, ako sa to podarí tento rok, kedy sa MS odohrajú na Slovensku presnejšie v Bratislave a Košiciach. Uvidíme, ako sa vyvinie situácia v NHL s Tomášom Tatarom a jeho Montrealom, ktorý ma stále šancu postupiť do Play-Off, jeden z hokejistov ktorí slúbili a radi by prišli podporiť svoju krajinu na MS. Ďalší z pár hokejistov, ktorí to slúbili bol Andrej Sekera, jeho tím Edmonton Oilers momentálne stráca 5 bodov na poslednú postupovú priečku, ktorú drží Colorado Avalanche, ale furt tam je reálna šanca na postup ďalej, keďže do konca základnej časti im zostáva odohrať ešte 6 zápasov. Posledný, ktorý to slúbil je Christian Jaroš z Ottawy Senators, ktorá už nemá šancu na postup stráca z posledného miesta východnej konferencie priepastných 30 bodov, práve na Montreal Canadiens.

Ostatní Slováci z NHL, ktorí by mohli prísť sú Zdeno Chára a Jaroslav Halák (Boston Bruins obaja). Medvede majú už istú účasť v Play-Off, ale šanca pomôcť Slovensku na MS, je furt reálna aj keby prešli cez 1. kolo Play-Off, keďže MS začínajú až 10. Mája. Jedným z ďalších je Richard Pánik a jeho Arizona Coyotes, ktorá bojuje o Play-Off s Coloradom Avalanche. Coyoti sú momentálne 9-tí a nestrácaju ani bod, ale majú o zápas viac ako práve spomínane Colorado. A posledný zo Slovákov je Martin Marinčin z Toronta Maple Leafs, ktoré by malo mať už zaistený postup do Play-Off zo 4-tého miesta Východnej Konferencie.

  • SLOVÁCI Z AHL

Prvý ktorý by mohol prísť reprezentovať Slovensko na MS je Tomáš Jurčo (Charlotte Checkers) jeho mužstvo je momentálne prvé vo Východnej Konferencii a malo by mať už zaistený postup do Play-Off. Ďalším zo Slovákov je Peter Cehlárik  (Providence Bruins), mometálne 5-te mužstvo Východnej Konferencie. Slovák, ktorý by mal postúpiť do Play-Off so svojím mužstvom je Patrik Rybár, momentálne hrajúci za Grand Rapids Griffins, ktorí sú momentálne 3-tím mužstvom Západnej Konferencie. A poslední traja Slováci v AHL už asi bez šance na postup do play-off sú Marián Studenič (Ontario Reign), Adam Húska (Hartford Wolf Pack) a Peter Budaj (Binghamton)

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.