Mihajlovičova mentalita naštartovala Bolognu k triumfu!

Autobus s výpravou Bologne sa potom cestou domov zastavil v nemocnici Sant’Orsola, kde sa 50-ročný srbský kouč lieči chemoterapiou.

Tréner futbalistov Bologne Siniša Mihajlovič sa aktuálne podrobuje v nemocnici liečbe leukémie, no napriek tomu zariadil nedelňajší triumf jeho zverencov v talianskej Serii A na pôde Brescie. Bologna prehrávala po prvom polčase 1:3, ale po prestávkovom telefonáte kouča priamo do šatne duel otočila a zvíťazila 4:3.

“Hrali sme tak vďaka jeho mentalite. Keď sa skončil prvý polčas, dokázali sme jeho hnev na nás preniesť do druhého a ukázať potrebnú túžbu a psychickú silu zvíťaziť,” citovala agentúra SID útočníka Bologne Rodriga Palacia. Hosťom pomohlo vylúčenie domáceho Danieleho Dessenu v 48. minúte. Slovenský útočník domácich Nikolas Špalek sa na ihrisko dostal v 79. minúte.

Autobus s výpravou Bologne sa potom cestou domov zastavil v nemocnici Sant’Orsola, kde sa 50-ročný srbský kouč lieči chemoterapiou. Hráči tak dlho skandovali trénerovo meno, až sa objavil v okne izby a zakýval im.

Bologna je v tabuľke Serie A so ziskom siedmich bodov na druhom mieste. Je to jej najlepší štart do ligy za uplynulých 17 rokov.

TASR

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.