MHK príde o licenciu Tipsport ligy, sezónu však dohrá

V slovenskej najvyššej hokejovej súťaži už čoskoro nebude klub, ktorý je stopercentne mestský. MHK 32 Liptovský Mikuláš a. s. sa rozhodol odpredať tipsportligovú licenciu. Na Liptove dlhodobo evidujú záujem viacerých záujemcov, ktorí by chceli riadiť hokej v meste, a tak primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč verí, že do konca aktuálneho týždňa zareagujú na výzvu na odpredaj licencie do súkromných rúk.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mhk 32 liptovský mikuláš

„Dlhodobo evidujeme troch významných záujemcov, ktorí by radi organizovali hokej v našom meste. Keďže títo záujemcovia avizujú, že majú záujem robiť hokej, predpokladáme, že nebudú mať problém zareagovať do konca tohto týždňa na výzvu, ktorú predstavenstvo klubu zverejňuje. Ponuka musí obsahovať názov subjektu, na ktorý licencia prejde, cenu a projekt, ako chcú naložiť so seniorským mužstvom, juniorkou aj dorastom.

Potrebujeme myslieť na hráčov v juniorke a doraste, aby sa mohli ďalej hokejovo rozvíjať a plynulo prejsť do seniorského hokeja v našom meste. Predpokladám, že komisia vyberie takého záujemcu, ktorý zabezpečí, že budeme hrať dobrý hokej, že naň budú chodiť ľudia vo veľkom a budú sa z neho tešiť. Výsledkom by malo byť, že neskončíme poslední, ale budeme pokračovať v boji o play-off,

Máme celkovo tri ponuky. Okrem skupiny okolo Jána Laca a Martina Cibáka sú to aj záujemcovia z Detvy a ešte jeden ďalší subjekt,” prezradil Blcháč v rozhovore pre Hokejportal.net.

Zdroj: SITA

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.