Legenda hokejového Slovana Kapuš kritizuje Bratislava Capitals pre snahu privlastniť si štadión O. Nepelu!

Bývalý hokejista Richard Kapuš a klubová legenda HC Slovan Bratislava nešetril kritikou na konkurenčný klub v hlavnom meste, ktorý sa po novom volá Bratislava Capitals a s veľkými hviezdami v súpiske má najvyššie ambície v novej sezóne druhej ligy. Bratislava Capitals chce hrať svoje zápasy na domovskom štadióne HC Slovana, čo sa evidentne nepáči ani Kapušovi. V súčasnosti tréner mládeže Slovana poskytol svoj názor na situáciu pre portál dalito.sk.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt richard kapus slovan bratislava

Vyjadrenie Richarda Kapuša:

„Dajte si ruku na srdce a buďte voči sebe úprimní. Viete si predstaviť, že na Vašom domácom štadióne, na ktorom ste si išli vykričať hlasivky pre svoje mužstvo, by teraz malo začať hrať a byť doma nejaké iné mužstvo so zázemím z iného mesta? Viete si predstaviť, že by v košickej STEEL aréne mal byť doma nový klub so zázemím napríklad z Bratislavy? Určite by Vás išlo roztrhnúť. A to sa deje teraz tu, u nás v Bratislave.

Je to veľmi smutné a ja píšem za seba, lebo sa s tým neviem zmieriť. A viem, že ani Vy by ste sa s tým nezmierili. Pre toto mesto, pre tento klub som pomohol získať 6 titulov. Či už ako kapitán, asistent kapitána, či rádový hráč. A preto som nesmierne sklamaný z toho, čo tu niektorí ľudia dopustili. A že sa pod to podpisujú aj ľudia, ktorí tu vyrástli a odtiaľto sa odrazili, aby išli ďalej… Koho presne myslím? Nech sa hľadá. Napokon, je ich viac…

Pýtam sa Vás, pán viceprimátor Káčer, ako môžete povedať, že vy ste na Slovane vyrastali a vzápätí byť očividne a neskutočne sklamaný, že SLOVAN dlžnú sumu mestu uhradil? Prečo? Nemôžem sa zbaviť pocitu, že vám tak padla vízia o spolupráci s novým klubom. Svoje hlasy vám dali Bratislavčania. Zvolili si Vás Bratislavčania. A vy ste schopní dopustiť to, aby na štadióne, kde bol odjakživa doma SLOVAN, bol zrazu doma aj iný klub?

Klub so zázemím mimo Bratislavy. To nemôžete myslieť vážne!!? Pán Vallo, pán Káčer, pre Bratislavčanov je SLOVAN stále SLOVANOM. Je to klub a značka Bratislavčanov. Celá história nášho klubu sa písala a naďalej píše na jednom mieste. A to je miesto, kde teraz stojí zimný štadión Ondreja Nepelu. Celý Slovan stojí na Tehelnom poli hokej aj futbal.

Dúfam a verím, že ak do nášho domu pustíte cudzincov, Bratislava vám to spočíta v ďalších voľbách. Nezabudneme!“

One Response

  1. Ortodoxní Nitrančani 12. augusta 2019

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.