Kličko s rodinou len tesne unikli smrti! Vytiahli ich z horiacej jachty

Niekdajší boxerský šampión v ťažkej váhe Vladimir Kličko zažil na dovolenke dramatické chvíle. Na Malorke, kde si s rodinou prenajali jachtu  vypukol v lodi požiar a hasiči ich museli zachrániť. Informáciu ako prvý priniesol nemecký denník  Bild.

Súvisiaci obrázok

Ukrajinský obor sa stiahol zo sveta boxu vtedy , čo ho Brit Anthony Joshua v roku 2017 zbil a zobral mu titulový pás. 43 ročný Kličko si potom užíval zaslúženého oddychu, teda až do teraz !

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vladimir klicko

Keď v noci behom nočnej plavby z Ibizy na Mallorcu začalo horieť ,  neváhal ani na sekundu a tiesňovým volaním zavolal o pomoc. Tá prišla hneď a hasiči jeho aj s rodinou evakuovali z lode, ktorú zachvátil plameň.

Vladimir Kličko v deníku Bild

“Ďakujem hasičom na Malorke a podobne aj posádke na palube, všetci sa maximálne snažili, aby dostali situáciu čo najrýchlejšie pod kontrolu,” povedal Kličko pre nemecký denník. Prečo začala luxusná jachta horieť nebolo zatiaľ objasnené.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.