Jakub Linet ,,Pre Michalovce sme dokázali niečo výnimočné”

Celok zo Zemplína sa stal len druhým, ktorému sa podarilo prejsť cez “riadnu” baráž. Predtým to dokázala len Spišská Nová Ves. O tom, že Tipsport liga bude mať od budúcej sezóny nového člena, rozhodol Jakub Linet. Útočník, ktorý hral posledné zápasy ako pravý obranca. Rodák zo Žiliny poslal Žilinu o level nižšie. Aj takéto príbehy píše hokej.

Na otázku ako prebehli oslavy nám Jakub odpovedal takto: ,,No, oslavy ešte stále prebiehajú.”

Aj to svedčí o neuveriteľnom pocite michalovských hráčov, ktorí odohrali dve náročné sedemzápasové zápolenia. A či si Jakub Linet veril, že to bude práve on, kto rozhodne siedmy barážový duel?

,,Nie vôbec, ešte k tomu keď som nastupoval v obrane. Ja som za tie góly ale rád a dúfam, že som aspoň trošku mohol pomôcť Michalovciam k postupu. Bojovali sme ako kolektív a dokázali sme niečo výnimočné pre Michalovce”.

Do Žiliny prišlo niekoľko stoviek michalovských divákov, ktorí hosťom vytvorili domáce prostredie a veľmi dobre si to uvedomovali aj hráči.

,,Aj oni sa zaslúžili výrazne o to, že sme vyhrali v Žiline. Ich podpora bola neuveriteľná a my im za to ďakujeme a sme radi, že im môžeme robiť radosť”, zakončil dvojgólový hrdina Jakub Linet.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.