Hnusné zákroky Nitry na hráčov Trenčína!

V prvom rade chcem napísať, že nefandím ani jednému z dvojice Nitra – Trenčín. Tento článok bude objektívny, udalosti, ktoré sa odohrali v Nitre a Trenčíne sa riešiť musia.

Celý internet zaplavili tento týždeň hity na Roba Lantošiho. Áno, to zákroky určite boli za hranicou únostnosti, písali o nich takmer všetky média, vyjadrili sa odborníci, tréneri, medzi nimi aj reprezentačný tréner Craig Ramsey. No, prečo sa o zákrokoch, tentokrát zo strany Nitry nehovorí?

Z hry bol počas štvrtého zápasu štvrťfinálovej série vyradený Mišo Hlinka, ktorý zápas nedohral(mimochodom, Lantoši, ktorý bol spomenutý v zápase v Nitre zápas dohral, síce bez šiestich zubov). Blackwater hral jasne telo a nie puk. To isté Versteeg, ktorý je typický svojou zákernou hrou. Jozef Švec ostal otrasený ležať na zemi. O tom, že by sa to malo riešiť ešte viac, pretože pred touto sériou unikla nahrávka, na ktorej nitriansky hráč Juraj Majdan rozpráva o tom, ako Mišo Hlinka dohrá.

Presné znenie: Dňa 16.3.2019 v štvrtom štvrťfinálovom stretnutí medzi Duklou Trenčín a HK Nitra došlo zo strany nitrianskych hráčov k viacerým atakom na zdravie našich hráčov. V tejto veci sa hokejový klub Dukla Trenčín rozhodol podať viacero podnetov na disciplinárnu komisiu.

“Miško Hlinka, to je ten pseudohokejista. Pošleme naňho asi Juda Blackwatera a ten ho rozj*be za sekundu a dohral hokej Miško Hlinka.“ „To je nič, jemu dáš jeden lakeť a je zas vypnutý na ďalšie dva roky.“

Na nahrávke sa objavil aj hráč Dukly Jozef Švec:

„On a Bačík (bývalý hráč Dukly), to sú dvaja ľudia, ktorých keď stretnem fakt že vonku, tak ich…, tak akože to pôjdem do „fightu“ (z ang. bitka). Preto niet divu, že aj Švec figuruje na listine „lovnej zvery“ zo strany nitrianskych hráčov. Opätovne veríme, že disciplinárna komisia bude aj v tomto prípade postupovať spravodlivo, podľa nastoleného metra, odsúdi zákroky a konania, ktoré do hokeja nepatria a bude chrániť zdravie aj našich hráčov.

Je nanajvýš divné, že hráči, ktorí sa “vyskytli” na nahrávke sú zranení, po tvrdých hitoch. My len dúfame, že tak ako útoky na Róberta Lantošiho, aj toto sa bude posudzovať “stopkou” pre hráčov Versteega a Blackwatera.

5 komentárov

  1. Jozef Minarik 17. marca 2019
  2. Marián 18. marca 2019
  3. Ivan 18. marca 2019
  4. Marián 18. marca 2019
  5. Marián 18. marca 2019

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.