Futbalistu Sneijdera zatkla polícia! Opitý zdemoloval cudzie auto.

Dovolenku si užívá viditeľne poriadne. Dokonca tak veľmi , že bol zatknutý políciou. Holandský futbalista Wesley Sneijder mal problém so zákonom, pretože zničil v jednej z ulíc Utrechtu auto. 35 ročný záložník bol zrejme pod vplyvom alkoholu. Podľa informácií bol po zaplatení pokuty 6 tisíc eur prepustený.

Prišiel do rodného mesta, aby si oddýchol po náročnej sezóne. Sneijderovi skončila sezóna v katarskom klube Al-Gharafa, a tak má v tomto období veľa voľného času. Minulý víkend to ale trochu prehnal, pretože proti nemu musela zasahovať polícia.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wesley sneijder

Bývalý hráč Realu Madrid či Interu Milán podľa holandských médií vyliezol na Utrechtskej ulici Balderikstraat na zaparkované auto a začal skákať a kričať. Kvôli spôsobenému hluku zavolali susedia na Sneijdera políciu.

 

Tá futbalistu zatkla. Naviac za zničenie auta musel rekordman v počte štartov v holandskej reprezentácii zaplatiť škodu vo výške 6 tisíc eur. Podľa hovorcu utrechtskej polície Sneijder pokutu  zaplatil, a preto bol ešte ten večer prepustený. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wesley sneijder

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.