Ferrer po dlhšom čase poskytol zaujímavý rozhovor!

MADRID – Španielsky tenista David Ferrer pre denník Marca prehovoril o disciplinárnych opatreniach zo strany ATP, ale aj o svojom synovi .Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt david ferrer

Bývalý finalista Roland Garros priznal , že by bol rád, ak by sa jeho jeden rok starý synček v budúcnosti venoval tenisu. „Ale nie preto, že som jeho otec. Kvôli hodnotám, ktoré tenis kreuje. Cestovanie pomáha spoznávať veľa ľudí, veľa miest,“ povedal v rozhovore pre portál Tennis World .

Na okruhu ATP a WTA boli v týchto mesiacoch rozdané aj rôzne tresty, ktoré môžeme vnímať ako kontroverzné. Takým je napríklad pokuta 40 000 eur pre španielsku hráčku Suarez Navarrovú po skreči v 1. kole US Open. Je to smutné. Carla bola príkladom počas celej svojej kariéry,“ povedal Ferrer, ktorý nie je s týmto trestom dvakrát stotožnený.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt david ferrer son

Ďalej je diskutabilný aj zákaz pre argentínskeho empajrového rozhodcu Damiana Steinera . Dostal ho za poskytovanie rozhovorov v rozpore so zmluvou s ATP. Je to veľmi rázne rozhodnutie. Všetci hráči si Damiana vážime. Je veľmi dobrý, rešpektuje športovcov. Rozhodoval mi veľa zápasov a odvádzal dobrú prácu. Zdá sa mi nespravodlivé, že skončil len pre porušenie pravidiel ATP. Všetci robíme chyby. ATP by mala byť menej prísna,“ zhrnul Ferrer.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.