Federer prehovoril o kamarátstvach na okruhu ATP

Londýn – Na ženskom okruhu sa nenechádza podľa samotných hráčok veľa priateľstiev. Ako je to na okruhu ATP prezradil Švajčiar Roger Federer v rozhovore pre Financial Times.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt roger federer

O svoju blízku budúcnosť po ukončení kariéry sa švajčiarska legenda neobáva. „Mám nadáciu, štyri deti, myslím, že to bude fajn,“ odpovedal na otázku, či sa nebojí, že v jeho živote zavládne pocit prázdna. „Bude mi však chýbať moja druhá rodina – tenisti. Myslím, že to bude najťažšie. Keď jedného dňa skončíte, otázka je, s kým zostanete v kontakte? Vtedy si uvedomíte, kto sú vaši skutoční priatelia z okruhu a zistíte si, že ich nie je veľa,“ zamyslel sa Roger.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt roger federer halle 2019

Vzápätí prišla otázka na konkrétne mená. „Myslím, že budem stále v kontakte s Rafaelom ,“neváhal s odpoveďou bazilejský rodák. Samozrejme, rád by som dominoval navždy, keď prichádzali Rafael a ďalší, musel som si na to zvyknúť. Na vrchole však nemôže byť tenista sám, potrebuje rivalov. Som tým chlapcom vďačný, že zo mňa spravili lepšieho hráča,“ dodal Federer

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt roger federer rafael nadal friendship

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.