Ďakujeme Vám za priazeň v roku 2019 (+PROGRAM na 2020)

Ahojte. Už o pár hodín sa skončí rok 2019. Čo to pre nás znamenalo?

V prvom rade Vám ďakujeme za priazeň v tomto roku a veríme, že spolu budeme pokračovať aj v tom nasledujúcom, v ktorom nás, dúfame, čakajú úspechy slovenskej reprezentácie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slovensko

Môžeme sa tešiť na duely Sokolov s Írskom (poprípade BIH/NIR). Ale aj na tradičný hokejový šampionát, ktorý sa bude konať vo Švajčiarsku. Práve domáce hokejové šialenstvo znamenalo obrovský počet “palcov hore” na našej stránke. Zaznamenali sme vyše 5-tisíc nových fanúšikov, ktorí sa pridali do našej skromnej skupiny zarytých športových fanúšikov. Za to sme veľmi vďační, príspevky na facebooku mali neskutočne veľa reakcií, častokrát aj vyše 1000.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slovenska futbalova reprezentacia 2019

A čo nás ešte (veríme, že spolu) čaká? Futbalové EURO (dúfame, že aj so slovenským tímom). V akcii budú aj naši tenisoví reprezentanti, keď sa vrámci Fed Cup-u stretneme s reprezentáciou Veľkej Británie. Samozrejme nesmie chýbať už tradičná Tour de France, grandslamy, no tento rok bude výnimočný, koná sa totiž Olympiáda v Tokiu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt olympiada tokio 2020

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tor de france

Pri tomto všetkom môžete byť s nami. My ďakujeme za každého jedného z Vás.

Mrzí nás však, keď sa nájdu jedinci, ktorí nám “prácu” znepríjemňujú komentármi, ktoré nás urážajú, poprípade inak negatívne ovplyvňujú. Verte nám, robíme to najlepšie, ako vieme. Ak uvidíte v príspevkoch chybu, kľudne nám napíšte správu alebo normálny komentár, predsa len, všetci sme len ľudia a každý sa môže pomýliť 🙂 Boli aj časy, kedy sme to chceli zabaliť, no predsa len, tých múdrejších a inteligentnejších fanúšikov je omnoho viac a teda, nás sa nezbavíte ani v nasledujúcom roku 🙂 🙂

Všetci z nášho tímu Vám prajeme vydarený rok 2020, aby ste si splnili všetko čo si naplánujete a samozrejme, aby sme Vám my a naše reprezentácie a športovci robili radosť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt uspechy slovenska 2019 sport

Ak by ste nás chceli podporiť, pridajte sa k našej komunite aj na Instagrame➡️(https://instagram.com/aktualsportsk?igshid=1270tvgy3wp5s) a Youtube➡️(https://m.youtube.com/channel/UCcUidOTCsKmrFJthkBmfsiQ). Už na jar sa totižto môžete tešiť na video, kde pocestujeme do zahraničia! A na Instagrame budú fotky, preto veríme, že nás podporíte aj na týchto sociálnych sieťach 🙂

Vidíme sa aj v roku 2020!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt 2020

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.