Bývalý tréner Barcelony obvinil Messiho z neúspechu v Lige Majstrov!

Louis Van Gaal vyhlásil, že Lionel Messi nie je tímovým hráčom. Zároveň povedal, že práve Messiho by sme sa mali pýtať na to, prečo Barcelona v minulej sezóne nedokázala vyhrať Ligu Majstrov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt van gaal

Barcelona aj tento rok premrhala výhru z domáceho prostredia 3:0 s Liverpoolom, minulý rok sa im to isté stalo počas semifinále v Ríme. Van Gaal je názoru, že vinu za vypadnutie tímu z Ligy Majstrov nesie aj Lionel Messi.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lionel messi

 

“Pozrite sa na Barcelonu. Koľko titulov v Lige Majstrov vyhrala s osobou, o ktorej hovoria že je najlepším hráčom sveta? Pozrite sa na Neymara v PSG. Koľko titulov z Ligy Majstrov vyhrali? Neymar a Messi hráči, ktorých mám ako individuality rád, ale nie sú to tímoví hráči,” uviedol van Gaal v rozhovore pre El Pais.

“Messi by sa sám seba mal opýtať, prečo Ligu Majstrov nevyhral už tak dlho. Je najlepším individuálnym hráčom sveta, pretože jeho čísla sú úžasné. Mám ho veľmi rád! Ale prečo už 5 rokov nevyhral Ligu Majstrov? Prečo? Ako kapitán by sa mal svojho tímu opýtať, prečo nevyhrali v Európe,” vyhlásil bývalý tréner FC Barcelona.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt van gaal

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.