Buffonovi v Parme fanúšikovia nadávali

Talianska brankárska legenda Gigi Buffon sa vrátil do Parmy, kde začínal svoju úspešnú profesionálnu kariéru. Juventus síce vyhral zápas 1:0, ale Buffon na toto stretnutie nebude spomínať s radosťou. Namiesto vrelého privítania mu však fanúšikovia domácej Parmy poriadne naložili. Vytiahli transparent, kde bolo napísané:”Odstráň si z chrbta naše číslo, ty zradca bez štipky cti.” Buffonovi vyčítali, že má na drese číslo 77, lebo Parma vznikla práve v roku 1977. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gigi buffon juventus

„Pred 20 rokmi k nám Buffon prišiel a sľúbil, že nikdy neprestúpi do Juventusu. O niekoľko hodín neskôr podpísal zmluvu s jedným z našich najväčších nepriateľov, preto sa k nemu správame ako k zradcovi. Bol jeden z nás, náš hrdina, ale neskôr porušil slovo, ktoré dal a pre nás je už nikto. Po rokoch sa vrátil v drese s číslom 77, čo sme vnímali ako zjavnú urážku. Možno naša reakcia bola neprimeraná, za čo sa ospravedlňujeme, ale nikdy mu to neodpustíme,” vyjadrili sa po zápase fanúšikovia Parmy.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.