Andraž Šporar podpísal kontrakt s majstrovským tímom do roku 2023! O aký tím sa jedná?

Bratislava – ŠK Slovan Bratislava bude aj v novej sezóne pokračovať so slovinským kanonierom Andražom Šporarom.

Strelec 29 gólov Slovana v uplynulom ročníku Fortuna ligy bude aj v ďalšej sezóne pôsobiť v belasom drese. Napriek veľkému záujmu o jeho služby z viacerých zahraničných klubov sa podarilo Slovanu udržať tohto skvelého slovinského útočníka. Zástupcovia bratislavského klubu podpísali s ním kontrakt do roku 2023.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt andraž šporar

Dnes však môžeme oficiálne potvrdiť, že náš najlepší strelec začne novú sezónu v belasom a pevne verím, že nám svojimi gólmi pomôže v náročných zápasoch, ktoré nás čakajú. S Andražom sme podpísali nový kontrakt a jeho služby sme si poistili až do roka 2023. Naším zámerom je začať novú sezónu a boje v Lige majstrov v najsilnejšom možnom zložení. Preto som rád, že Andraž zostáva s nami,“ sa vyjadril pre oficiálny web Slovana generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ivan kmotrik

Stojí nás naozaj nemalé úsilie, aby sme majstrovský káder udržali pokope. V prípade Andraža Šporara sme mali na stole také ponuky, že v prípade realizácie transferu by to bol jednoznačne najväčší prestup zo Slovenska v histórii. Aj z tohto dôvodu to bolo veľmi náročné rozhodovanie, ale prevládla motivácia a túžba po úspechu v európskej súťaži. Udržanie kľúčových hráčov považujem za nevyhnutný predpoklad na to, aby sme mohli povedať, že sme v rámci prípravy na Európu urobili maximum,“ doplnil Kmotrík ml.

Šporar sa teší z tohto kroku, keď to vyjadril aj v rozhovore „Podpis novej zmluvy pre mňa znamená, že som v klube veľmi spokojný a koncentrujem sa jedine na Slovan. Aj ja som vnímal letné prestupové špekulácie, ale napokon som predĺžil zmluvu so Slovanom, čím som dal jasne najavo, že chcem hrať za tento klub,“ vyhlásil.

„Vážim si aj podporu fanúšikov, viacerí ma v posledných dňoch kontaktovali a priali si, aby som nosil belasý dres aj v novej sezóne. Teším sa na to, čo nás v novom ročníku čaká. Už v nedeľu hráme dôležitý zápas, ktorý chceme vyhrať, a potom už naplno preladíme na prvý zápas v kvalifikácii Ligy majstrov,“ skonštatoval hráč, o ktorého záujem mala aj Slávia Praha.

Súvisiaci obrázok

Hráči sú v Slovane spokojní a nezbláznia sa, ak príde nejaká ponuka zo zahraničia. Veľkú úlohu určite zohral aj prechod na Tehelné pole, kde celé mužstvo cíti veľkú podporu našich priaznivcov, hráči skrátka chcú naďalej bojovať za Slovan. Teším sa z tejto skutočnosti a verím, že v novej sezóne budeme spoločne úspešní,“ dodal Kmotrík ml. pre skslovan.com.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt andraž šporar

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.