Príde Slávia Praha o nášho Stocha? Dostali sme ponuku od klubu, priznal tréner

Po úspešnej sezóne je pochopiteľné, že o futbalistov Slávie je záujem. Vie to aj tréner “sešívaných” Jindřich Trpišovský, že môže prísť o niektoré zo svojich opôr , čo priznal po prvom prípravnom stretnutí s Českými Budejovicami (0:2).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavia praha jindrich trpisovsky

Po 77 rokoch oslávili double. Hráči Slávie Praha sa tešili z triumfu v lige, ale aj v pohári . Teraz však už stoja na prahu novej sezóny. V Čelakoviciach odohrali zápas s nováčikom najvyššej súťaže,  ktorý prehrali o dva góly .

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavia praha titul 2019

 

Okrem zapracovania nových posíl do tímu obrancov Tomáša Holeša s Dávidom Hovorkom a útočníka Jusúfa Hilála, musí kouč Slávie riešiť aj prípadné odchody. Špekuluje sa, že ponuky dostali Michael Ngadeu, Simon Deli, Vladimír Coufal, Tomáš Souček či Miroslav Stoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavia praha

Ngadeu je v tomto období s Kamerunom na Africkom poháre národov, takže môže ešte ďalších záujemcov prilákať.

Trpišovský nechcel byť veľmi konkrétny, ale u Miroslava Stocha o ktorého sa zaujíma PAOK Solún urobil výnimku. „Miňo (Stoch) s nami trénuje, ponuku obdržal, klub nás kontaktoval . Teraz to bude skôr o tom, že či sme ho ochotní uvoľniť . Veľkú úlohu hrá aj to, ako to vidí sám hráč,“ prezradil trenér Slávie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavia praha titul 2019

Slávia Praha ešte do začiatku ligy odohrá dva zápasy. Prvý so Slovanom Bratislava (nedeľu 30. júna ) a potom zápas o Československý pohár s Trnavou(sobota 6. júla ). 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.