WINTER CLASSIC: Tieto legendy nastúpia proti sebe!

Richard Lintner dnes cez prestávku hokejového zápasu HKM Zvolen versus HC Košice v štúdiu RTVS prezradil menoslov hráčov, ktorí si zmerajú sily v prvý deň Winter Classic. Kaufland tím tvoria hráči „západu“ a Tipsport tím hráči „východu.“ Hrať sa bude 3×10 minút vo formáte 4 proti 4. Zápas legiend sa odohrá 2.2.2019 v Banskej Bystrici na „Štiavničkách.“

Richard Lintner prezradil aj to aké súťaže sa budú konať ako sprievodný program.

Diváci sa môžu tešiť na nájazdy trojíc, súťaž o najtvrdšiu strelu, streľbu ponad zaparkované automobily, samostatné nájazdy, streľbu na terče i streľbu zo strechy priľahlej budovy. Rozhodovať bude každý presný zásah, pretože počet strelených gólov víťazného mužstva rozhodne o výške charitatívnej pomoci. Podporíme nadáciu Kvapka nádeje. Na záver Súboja legiend tiež vyhlásime MVP, čiže najužitočnejšieho hráča stretnutia.