Slovan vyhral aj odvetu s Dundalkom v Írsku a o postup do skupinovej fázy EL si zahrá s PAOK-om!

Hneď v prvej minúte si vypracoval šancu domáci Dundalk, ale Greifovu bránu netrafil Shields. Slovan odpovedal Šporarovou tutovkou a ani Holmanova dorážka neskončila gólom. Otvoriť skóre sa podarilo v 11.minúte hlavičkou Rataovi. Ďalšiu šancu mal opäť Holman, ale ani na druhýkrát neuspel. Čavrič zvýšil náskok po tom, ako preloboval brankára Rogersa na 2:0. Domáci v závere polčasu pritlačili, ale už sa nedokázali gólovo presadiť. Druhý polčas sa hral bez väčších šancí, až v 70.minúte sa domácemu Duffymu podarilo znížiť na 1:2. Dundalk ožil a po ruke Apaua mal výhodu pokutového kopu. Avšak Greif ju chytil a domáci sa už do konca zápasu k ničomu nedostali. V nadstavenom čase uzavrel Erik Daniel na konečných 3:1 pre Slovan.  Slovan sa stretne v play-off o skupinovú fázu EL s gréckym PAOK Solúň, ktorý vypadol v 3.predkole LM s Ajaxom Amsterdam.