Slovan to dokázal, prehral na pôde PAOK-u len o gól a postúpil do skupinovej fázy EL!

Zápas začali očakávaným tlakom domáci a hneď na začiatku musel zasiahnuť Greif po šanci Akpoma. PAOK mal naďalej hru pod kontrolou, avšak do väčších šancí sa nedostal. Naopak Slovan dokázal využiť slabú chvíľu gréckeho mužstva a v 38.minúte po krásnej strele Medveděva spoza šestnástky otvoril skóre. PAOK na konci polčasu opäť zatlačil, ale gólovo sa nedokázal presadiť. Na začiatku druhého polčasu mohol belasých upokojiť gólom Šporar, ale trafil len brvno. Na druhej strane udreli domáci a to hneď dvakrát zásluhou Limniosa a Swiderskiho v priebehu minúty. Slovan dokázal odpovedať a De Marco vyrovnal na 2:2. PAOK už začal riskovať a vrhol všetky sily do útoku. Podarilo sa mu skórovať vďaka Giannoulisovi v 88.minúte. Stále však na postup potreboval grécky majster ešte jeden gól. Slovan v závere už len bránil a gól už nepadol, preto sa belasí tešia z postupu do skupinovej fázy Európskej ligy!