PROGNÓZA: TOPOĽČANY vs. SKALICA

O papierovo najvyrovnanejšiu sériu by malo ísť práve medzi týmito dvoma celkami. Žochári skončili po základnej časti štvrtí, Skalica tesne za nimi. V sezóne ale vyhrali všetky vzájomné duely Záhoráci.

NAJLEPŠÍ STRELCI

26-gólový Michal Kluka vs. 29-gólový Ľubomír Vaškovič

KÁDER

Žochári sa môžu spoľahnúť na brankársku jednotku Juraja Hala či v obrane na skúsených borcov akými sú Jozef Kováčik či Milan Hruška. V útoku hviezdili najmä Albín Podstavek, Martin Kalináč či Jozef Tomčák. Pred play off sa posilnili o skúseného Petra Lichanca.

Na Záhorí sa môzu spoľahnúť taktiež na brankársky post. Pateika Romančíka doplnil počas sezóny Landon Trutt. V obrane pôsobí skúsený Ľubomír Škápik. Počas sezóny klub zo Záhoria siahol len po štrnástich útočníkov, čo je celkom malé číslo. Práve z útočných radov vyniká Martin Hujsa, Patrik Janáč, Daniel Štumpf či Roman Jurák.

BRANKÁRSKE JEDNOTKY

Juraj Halo, 23-ročný rodák z Topoľčian pôsobil s vynimkou Nitry a Martina výlučne len vo svojom materskom klube. Túto sezónu odchytal už 36 zápasom a drží si 92.5% úspešnosť.

Jednotkou Záhorákov je Patrik Romančík. Tento 24-ročný rodák práve zo Skalice má skúsenosti aj z extraligy. V tejto sezóne sa postavil do brány v 28 prípadoch, jeho percentuálna úspešnosť je 91.8%.

VZÁJOMNÉ ZÁPASY

Topoľčany 4:5pp Skalica

Skalica 4:3 Topoľčany

Topoľčany 2:4 Skalica

Skalica 5:2 Topoľčany

Náš tip: TOPOĽČANY 2:3 SKALICA

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.