PROGNÓZA: DUBNICA NAD VÁHOM vs. HUMENNÉ

Štvrťfinálová séria tretieho tímu so šiestym. Aj tak sa dá nazvať duel Dubnice proti Humennému. Lepšie postavený celok by túto sériu mal zvládnuť na tri zápasy.

NAJLEPŠÍ STRELCI

33-gólový Michal Kokavec vs. 23-gólový Sergei Babinets

KÁDER

Káder Dubnice je zložený až zo šiestich národností. Samozrejme prevažujú Slováci, najvýznamnejším legiónarom je Rus Maxim Veshutkin spoločne s Chorvátom Dominikom Kanaetom. Celkovo sa v tíme nachádzalo počas sezóny až 11 legionárov. Najproduktívnejším hráčom je po Michalovi Kokavcovi 37-ročný Miroslav Kristin. Brankárska dvojica Pajpach-Gibl má zhodne 23 rokov, čo v náročných play off zápasoch môže byť nevýhodou.

Mužstvo Humenného je vyskladané z mladších ročníkov. Najstarším hráčom je 32-ročný Štefan Majerník. V bráne sa vystriedalo túto sezónu až 6 brankárov! Medzi opory v obranných radoch zaradíme hráčov ako Ľubomír Buraľ, Martij Ondrej či Christián Michalčin. V útoku východniarov ťahajú Vladislav Solomončak, Filip Vaško či Bielorus Gleb Bylina.

BRANKÁRSKE JEDNOTKY

Daniel Gibl je rodák z Ilavy, do Dubnice prišiel zo Švedskej Division 1. V aktuálnej sezóne chytal v 31 zápasoch, percentuálna úspešnosť sa zastavila na 93%.

Michal Kasarda sa narodil v Humennom, túto sezónu chytal v 22 zápasoch. Priemer udržal nad 90%, konkrétne na 90.5%. Priemer obdržaných gólov na zápas činí 2.85. Má len 21 rokov, v play off 1.ligy ešte nechytal, takže uvidíme ako si s tým poradí.

VZÁJOMNÉ ZÁPASY

Humenné 2:3 Dubnica

Dubnica 3:2pp Humenné

Humenné 0:5 Dubnica

Dubnica 5:2 Humenné

Náš tip: DUBNICA NAD VÁHOM 3:0 HUMENNÉ

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.