MICHALOVCE SMERUJÚ DO TIPSPORT LIGY!

Žilina ako posledný tím Tipsport ligy vstúpila do baráže v pozícii favorita. Výhry v prvých dvoch domácich zápasoch (3:1 a 4:1) potvrdili tento post. V ďalších dvoch zápasoch na východe republiky ale zvíťazili Michalovce (3:2pp a 3:0) a séria sa začala zauzľovať. V piatom zápase série Vlci zvíťazili 4:1, no v šiestom zápase opäť vyhrali Michalovce. Na domácom ľade porazili žilinských Vlkov 2:0. Michalovce teda môžu byť dnes v miernej psychickej výhode, skúsenosti by však mali byť na strane Žiliny.

Už na konci tretej minúty prvej tretiny hráči Dukly Michalovce oslavovali gól. Hostia idú v Žiline do vedenia, pretože pred Tomášom Fučíkom sa najlepšie zorientoval odchovanec žilinského hokeja v službách Michaloviec JAKUB LINET a otvoril skóre dnešného zápasu!

Asistencia: Lukáš Hamráček.

O 3 minúty a 21 sekúnd od skórovania Michaloviec vyrovnávajú skóre hráči Žiliny.Domáci však po góle hostí ožili, obrovské penzum práce pred bránkou hostí odviedol kapitán Vlkov Rudolf Huna, no úspešný zásah si napokon pripisuje FILIP SUROVKA.

Asistencie: Emil Bagin, Rudolf Huna.

V hracom čase 11:55 Dukla Michalovce dala gól!
Hostia však päťminútovú presilovú hru napokon predsa len využívajú, úspešným strelcom je znovu odchovanec Žiliny JAKUB LINET.

Asistencia: Tomáš Valečko.

V posledných minútach zápasu mali dve obrovské šance hostia, domáci však puk obetavo zablokovali a nakoniec zvíťazili!