Legenda Tom Brady!

V nočnom súboji najväčšieho a najsledovanejšieho športového zápasu roka, amerického Super Bowlu sa z víťazstva tešili hráči New England Patriots, ktorí zvíťazili proti prekvapeniu tejto sezóny, Los Angeles Rams 13:3.

53. finále NFL prinieslo už šiesty triumf Patriotom v tomto tisícročí. Bill Belichick sa stal najstarším koučom ktorému sa podarilo vyhrať Super Bowl.

Legendárny Tom Brady sa stal najstarším hráčom, ktorý nastúpil na finále NFL a celkovo štvrtým najstarším v histórii ak rátame aj členov tímov. Šiestym triumfom sa mu podarilo osamostatniť sa na čele historickej tabuľky. 41-ročný Brady je súčasťou New England Patriots už od roku 2000. Tom Terrific, ako ho prezývajú sa tešil zo Super Bowlu prvý krát v roku 2002. Patrí mu aj rekord s najväčším počtom prihrávok na Touchdown v histórii klubu. Okrem iného bol aj 4-krát vyhlásený najužitočnejším hráčom Super Bowlu. Nie je isté, či ešte niekedy pridá titul číslo 7, no isté je, že už teraz je Tom Brady legenda amerického futbalu.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.