Kde by sa mohlo konať nasledujúce Winter Classic?

Tento víkend sme boli svedkami najväčšej udalosti v dejinách našej najvyššej súťaže. Winter Classic sa odohral na Štiavničkách a nechýbalo mu nič, okrem pekného počasia. My sme sa pozreli na to, kde by sa mohol (možno už) budúcoročný Winter Classic odohrať. (Samozrejme je to len naša úvaha a chápeme, že zorganizovať takúto veľkú udalosť dá zabrať).

Spiššký hrad

Spišský hrad v okrese Spišská Nová Ves je naozaj krásne miesto. Bol postavený už v 11.storočí, nachádza sa v Košickom kraji. Nebránili by sme sa, ak by sa pod touto kultúrnou pamiatkou zapísanou v UNESCO uskutočnil 2.ročník slovenského Winter Classic.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry sú azda najkrajším miestom na Slovensku. Nachádzajú sa na severnom území Slovenska, v regiónoch Spiš či Liptov. Najvyšším bodom je Gerlachovský štít.

Zápas: HK POPRAD vs HK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Zápas: HK POPRAD vs HC KOŠICE


Futbalový štadión AS Trenčín, pod hradom Matúša Čáka Tretím a posledným miestom v tomto článku sme určili taktiež lokalitu pri hrade. Štadión AS Trenčín má umelú trávu, nachádza sa pod hradom Matúša Čáka s vynikajúcim výhľadom naň. Zopakovala by sa teda situácia, že Winter Classic by sa konalo na futbalovom štadióne no v najbližšej dobe to reálne nie je, vzhľadom na rekonštrukciu štadióna. Preto by sa to mohlo odohrať aj v jeho blízkosti, taktiež s výhľadom na hrad Matúša Čáka.

Zápas: HK DUKLA TRENČÍN vs MŠHK ŽILINA

Zápas: HK DUKLA TRENČÍN vs HK NITRA (70 minút autom z Nitry do Trenčína)


BONUS:

Kremnica-centrum mesta

Histrocké banské mesto v Banskobystrickom kraji, v okrese Žiar bad Hronom. Mesto už má skúsenosti s veľkou akciou v centre mesta, konalo sa tu Big air. Samozrejme, Winter Classic by bola ešte väčšia akcia. Ak by veľkosťou centrum tohto ani nie 6 000 mestečka vyhovovalo, môžeme ho zaradiť na náš zoznam.

Zápas: HC 05 iClinic Banská Bystrica – HKM Zvolen

A kde by ste chceli najbližší Winter Classic Vy? My len dúfame, ak sa takáto podobná akcia zorganizuje opäť, že už nebude pršať ale naopak, aby bol krásny zimný deň.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.