Juraj Majdan: Fanúšikovia sú perfektní, najlepší v lige

Juraj Majdan je 27-ročný odchovanec dubnického hokeja, vo farbách Dubnice odohral len jeden duel a presunul sa do Skalice. V sezóne 2007/2008 zaznamenal v jej drese v 53 dueloch až 106 kanadských bodov. S prestávkami pôsobil až 7 sezón v českom klube HC Litvínov. V slovenskej najvyššej súťaži hajil okrem Nitry aj dres Popradu, Zvolena a Banskej Bystrice. Juraj v 10-tich zápasoch nazrel aj do slovenskej mužskej reprezentácie.


Panuje v Nitre spokojnosť po základnej časti a treťom mieste? Predsa len, na druhý Zvolen ste stratili len bod, no na druhú stranu, Košice mali len o bod menej ako Vy, dlho to bolo v hornej časti tabuľky vyrovnané…

,,Ja si myslím, že spokojnosť môže prevládať, ale základná časť neznamená prakticky nič a my musíme ukázať v play off našu kvalitu, a ísť čo najďalej. Verím, že pôjdeme čo najďalej a budeme všetci spokojní. Po play off môžeme potom zhodnotiť teda, či je to spokojnosť alebo nie.“


V základnej časti sa stretla Nitra s Trenčínom, štvrťfinálovým súperom 5-krát. Až štyri duely vyhrali Corgoni, iba raz sa tešili Vojaci. Ba dokonca, Dukla v zápasoch s Nitrou dokázala streliť len 6 gólov.

,,My budeme hrať svoj hokej a verím, že cez nich prejdeme, aj keď určite to bude ťažký súper. My sa musíme sústrediť na seba a hrať zodpovedný hokej. Čo bude na nich fungovať nám určite tréneri naordinujú a to si necháme pre seba.“


Juraj Majdan odohral za klub z Nitry v tejto sezóne 33 zápasov, v ktorých si pripísal 34 bodov za 16 gólov a 18 asistencií.

,,Samozrejme, je to veľmi pekné som za to veľmi rád, ale ja chcem pomôcť tímu hlavne v tom, aby sme išli čo najďalej v play off.“


Corgoni sa môžu pýšiť častokrát zaplnenými tribúnami a atmosféra na zápasoch Nitry častokrát vedie k lepšej hrej domácich, ale aj hostí. Na zápasoch play off sa očakáva vypredaný štadión a Juraj Majdan si fanúšikov pochvaľuje.

,,Fanúšikovia Nitry sú perfektní. Verím, že v play off tu bude ešte lepšia atmosféra a budú nás hnať k víťazstvám. A osobne si myslím, že sú najlepší v Tipsport lige.“ zakončil 27-ročný rodák z Dubnice.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.