JÁN LACO MIERI DO TIPSPORT LIGY!

Slovenský hokejový brankár sa upísal Oceliarom z Košíc. Tí poriadne vystužujú svoj káder. Je to už ich tretia posila za týždeň. Ján Laco je odchovancom Liptovského Mikuláša, bohaté skúsenosti má z KHL, kde obliekal dresy Astany, HC Lev Poprad a Donecka. Okrem Liptovského Mikuláša pôsobil v našej lige aj v tíme Baranov z Banskej Bystrice, Zvolena, Nitry a Košíc, teda vracia sa do tímu, s ktorým získal bronz v sezóne 2006/2007.
Pôsobil aj v Detve, v období, keď hrala prvú ligu. Naposledy hájil farby Sparty Praha. Na reprezentačnej úrovni získal striebro z MS v Helsinkách a Štokholme, zachytal si aj na minuloročnej Olympiáde.
 
 
Výkonný riaditeľ HC Košice, Rastislav Rusič:
„S Jankom Lacom sme v kontakte dlhšiu dobu a som veľmi rád, že po vzájomne korektných rozhovoroch sme dospeli k takejto dohode. Z jeho nesporných športových a ľudských kvalít bude čerpať nielen súčasná brankárska dvojica a kabína, ale i celá organizácia. To, kedy sa pripojí k tímu, je ešte otvorenou otázkou. Teraz je podstatné, že je odhodlaný sa k nám pripojiť.“
                  
AUTOR: Michal Krajčuška

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.