DISCIPLINÁRNE TRESTY VO FORTUNA LIGE!

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu rozdávala pokuty za nevhodné správanie fanúšikov počas zápasov Fortuna Ligy. Trestu sa nevyhol ani kouč Dunajskej Stredy Peter Hyballa.

Disciplinárka pokutovala najvyššou sumou ŠK Slovan Bratislava za rasistické pokriky a hádzanie plastových pohárov na hraciu plochu počas zápasu 20. kola Fortuna Ligy na ihrisku Serede. DK SFZ udelila pokutu vo výške 1000€. Zároveň žiada od vedenia „belasých“ stanovisko k incidentu z prvého domáceho zápasu na Tehelnom Poli proti Spartaku Trnava.

DK SFZ sa bude zaoberať rasistickými a vulgárnymi pokrikmi počas tradičného derby Slovan Bratislava – Spartak Trnava.

Trestu sa nevyhol ani ďalší klub zo západného Slovenska – Spartak Trnava. Klub zaplatí 500 € za vulgárne pokriky svojich priaznivcov v domácom stretnutí 20. kola proti Dunajskej Strede. 

Ako je spomenuté v prvom odstavci článku, pokutu dostal aj tréner Dunajskej Stredy, Peter Hyballa, ktorý počas zápasu opustil svoju vymedzenú zónu pre trénera. Výška pokuty činí 200€.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.