BÉNES DO KONCA SEZÓNY NA HOSŤOVANÍ!

Dvadsaťjedenročný stredopoliar nedostal v prvom tíme Gladbachu priestor, v tomto ročníku si v jeho drese pripísal iba epizódnych 26 minút. Slovenský futbalista László Bénes putuje z Borussie Mönchengladbach na hosťovanie do konca prebiehajúcej sezóny do druholigového Holsteinu Kiel.

Dvadsaťjedenročný stredopoliar nedostal v prvom tíme Gladbachu priestor, v tomto ročníku si v jeho drese pripísal iba epizódnych 26 minút. „László je mladý a veľmi flexibilný hráč. Očakávame, že bude posilou do našej stredovej formácie,“ vyhlásil športový riaditeľ Kielu Fabian Wohlgemuth. „Teším sa na novú kapitolu v mojej kariére. Mám veľkú motiváciu pomôcť mužstvu k dosiahnutiu stanovených cieľov,“ uviedol Bénes pre klubový web Kielu, ktorému patrí v tabuľke druhej najvyššej nemeckej súťaže piata priečka a v jarnej časti môže reálne bojovať o postup.

V utorok by mal Bénes absolvovať prvý tréning s novými spoluhráčmi a na druhý deň by sa mohol dočkať debutu v dôležitom ligovom súboji na pôde tabuľkového suseda Heidenheimu.

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.