4 dôvody, prečo je postup Michaloviec pre ligu prínosom!

Ako je už známe, dnes postúpili michalovskí hráči do najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. My sme sa pozreli na 4 dôvody prečo by sme mali byť radi, že postúpili.

4. NOVÝ KLUB, NOVÝ NÁBOJ

Ako to býva zvykom, každý nový klub ligu oživí. A keď do nej Michalovce postúpili premiérovo, platí toto pravidlo dvojnásobne. Pre všetkých fanúšikov by mali byť Michalovce akýmsi tímom, podobným Banskej Bystrici, resp. klubov, na ktoré by fanúšikovia prišli.

3. KRÁSNY, NOVÝ ŠTADIÓN

Východniari sa môžu pýšiť nádherným, zrekonštruovaným štadiónom. S kapacitou cez 4000 divákov by mal patriť k tým väčším v lige. Ak by bol plný, bolo by to parádne, no závisí to od výsledkov.

2. DERBY ZÁPASY S KOŠICAMI A POPRADOM

Ďalší, v poradí tretí klub z východu by sa objavil v našej lige. Znamenalo by to, že v lige by vznikli nové derby zápasy. Či už Poprad Michalovce alebo ešte viac zaujímavejšie derby s Košicami.

1. DIVÁCKE ŠIALENSTVO

Diváci Michaloviec sú úžasní. Veď do Žiliny klub vypravil až 6 fanbusov, niektorí fanúšikovia prišli autami. Na domáce zápasy v prvej lige sa návštevnosť pohybovala okolo tisícky divákov, v baráži bol vypredaný štadión samozrejmosťou. Je rozdiel, či príde v Žiline na ligu 700 ľudí, alebo v Michalovciach plný štadión.

 

Napísať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.